Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Paczki ze sklepu Internetowego są staranie przygotowywane do wysyłki. Produkty są zamykane hermetycznie( VAC) i pakowane w sterobox dodatkowo zabezpieczony folią
                                    

W okresie wiosenno – letnim do zamówień dokładamy wkłady chłodzące, aby pomimo wysokich temperatur zewnętrznych, produkty były dostarczone do Państwa schłodzone jak w lodówce.

Taki sposób pakowania zapewnia i gwarantuje bezpieczną dostawę do klienta bez obawy o świeżość produktów.

Czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych.

Dbając o to, żeby produkty docierały do państwa prosto z produkcji czas realizacji zamówienia może trwać do 3 dni roboczych – wynika to z procesu technologicznego. Wysyłki są realizowane od poniedziałku do środy włącznie tak aby dotarły do Klienta przed weekendem.

DOSTAWA POWYŻEJ 200 ZŁ JEST DARMOWA  *
*(dotyczy wysyłki kurierem)

Kwota zamówienia          |     Koszty wysyłki
                  do 100 zł          |         19,99 zł
                  do 120 zł          |          14,99 zł
                  do 200 zł         |            9,99 zł
      powyżej  200 zł          |            0,00 zł    Handlem i chowem ryb zajmujemy się od przeszło 25 lat, prowadzimy również bardzo dobrze prosperujący sklep stacjonarny-firmowy w Jeleniej Górze z bardzo bogatym asortymentem w ciągłym obrocie, jednak chęć udostępnienia Wam możliwości zakupu naszych produktów online to dla nas debiut.
Liczymy na wyrozumiałość, cierpliwość i możliwość utworzenia sieci naszych magazynów ryb żywych, które możemy zaoferować Wam jako świeże, w większych miastach Polski.


___________________________________________________________________________________________________________________ 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu